Risnes IL

TRIMKARUSELLEN

TRIMKARUSELLEN

Trimkarusellen 10. april 2019
Resultat alle klasser

RESULTAT ETTER 3. RUNDE AV TRIMKARUSELLEN

Onsdag 10. april 2019

 

Kort løype (ca. 2,0 km) – 1.-4. klasse

Håvard Halland

12.13

Emil André Haveland Molland

13.39

Olve Oppedal

14.23

Jan Harry Myklebust

14.30

Marcus Molland Ynnesdal

14.39

Otilie E. Riisnes

14.52

Ella Y. Hansen

16.33

Leah Halland

16.37

Oskar Andreas Haveland Molland

16.38

Henrik Hindenes

17.47

Sebastian Sylta Birkeland

18.14

Mariel Haugsdal Reknes

19.20

Thea Birkeland Soma

19.26

Iben Birkeland Soma

19.27

Marlene Haveland Molland

21.29

Iselin Haugsdal Reknes

21.29

Isabell Krokås Birkeland

22.57

Maja Kowalska

23.00

 

 

Anders Soma*

19.27

* vaksen i følgje med born i kort løype

 

Lang løype (ca 3,2 km) – frå 5. klasse og oppover

Olai Haveland Molland

17.37

Hanne Marit Neverdal

19.33

Kaspar Andreas Reknes Larsen

22.22

Solveig Daae

22.38

Guro Reknes Molland

23.20

Alida Kvingedal

25.52

 

Deltakarar på turløypa

Birkeland, Jostein
Birkeland, Lars Helge Nesbø
Birkeland, Marita Sylta
Birkeland, Simon Sylta
Birkeland-Soma, Elena
Borge, Bertin Rye
Borge, Villum Rye
Dåe, Katrine
Eikemo, Ronja
Eikemo, Torstein
Eikemo, Ulrik
Gaustad, Vilmøy A.
Halland, Hanne Sofie Ynnesdal
Halland, Mie
Haveland, Merete
Haveland, Solveig
Kowalski, Jakob
Larsen, Emil August Reknes
Larsen, Nora Kristine Reknes
Molland, Jon Helge Haveland
Molland, Linus
Molland, Marita
Molland, Oda Helene Haveland
Molland, Ole Martin Haveland
Molland, Olvar Haveland
Molland, Sygni
Myklebust, Jon Olav R.
Nesbø, Klara
Nesbø, Linn
Oppedal, Arve
Oppedal, Hege
Rambjørg, Anne Beate
Reknes, Sigrun Haugsdal
Riisnes, Ask Eriksrud
Våge, Ingelin Rye
Ynnesdal, Annbjørg
Ynnesdal, Isac Molland

Løypevaktar

Harry Daae
Bjørn Nordvang
Anne Merethe Reknes
Arne Andreas Riisnes
Marit Helene Riisnes
 

 

Trimkarusellen 13. mars 2019
Resultat alle klasser

RESULTAT ETTER 2. RUNDE AV TRIMKARUSELLEN

Onsdag 13. mars 2019

 

Kort løype (ca. 2,0 km) – 1.-4. klasse

Håvard Halland

11.43

Emil André Haveland Molland

12.23

Iver Reknes Molland

12.53

Olve Oppedal

13.44

Jan Harry Myklebust

13.44

Otilie E. Riisnes

14.11

Arve Oppedal

15.20

Nora Kristine Reknes Larsen

15.49

Marcus Molland Ynnesdal

15.59

Leah Halland

16.02

Ella Y. Hansen

16.02

Ole Martin Haveland Molland

16.52

Marlene Haveland Molland

17.01

Paulina Harbatowicz

17.02

Oskar Andreas Haveland Molland

17.02

Henrik Hindenes

18.18

Sebastian Sylta Birkeland

18.19

Maja Kowalska

18.49

Simon Sylta Birkeland

19.11

Vanessa Harbatowicz

21.53

Thea Birkeland-Soma

21.54

 

Lang løype (ca 3,2 km) – frå 5. klasse og oppover

Henrik N. Daae

16.37

Olai Haveland Molland

17.23

Kaspar Andreas Reknes Larsen

19.35

Hanne Marit Neverdal

19.39

David Kolle Andvik

21.56

Guro Reknes Molland

26.29

Alida Kvingedal

27.36

Natalie Myklebust

27.36

 

Deltakarar på turløypa

Aasen, Siv Annie
Andvik, Heidi Kolle
Asmussen, Tone
Birkeland, Josten
Birkeland, Lars Helge Nesbø
Birkeland, Marita Sylta
Birkeland-Soma, Elena
Birkeland-Soma, Iben
Børnes, Linnea Aasen
Børnes, Martine Aasen
Dåe, Katrine
Eikemo, Ronja
Eikemo, Torstein
Eikemo, Ulrik
Gaustad, Vilmøy A.
Halland, Hanne Sofie Ynnesdal
Halland, Mie
Halland, Roger
Haukeland, Emil
Haukeland, Kamilla B.
Haveland, Merete
Haveland, Solveig
Hjartholm, Joachim
Hjartholm, Linn Elisabeth B.
Kowalski, Jakob
Kvingedal, Laura
Larsen, Emil August Reknes
Matre, Anke
Matre, Emma Kristin
Molland, Frank Tore
Molland, Jon Helge Haveland
Molland, Linus
Molland, Oda Helene Haveland
Molland, Olvar Haveland
Molland, Sygni
Nesbø, Klara
Nesbø, Linn
Oppedal, Hege
Reknes, Laila Ljøen
Riisnes, Ask Eriksrud
Soma, Anders
Soma, Hanne Birkeland
Ynnesdal, Annbjørg
Ynnesdal, Ingve
Ynnesdal, Isac Molland
 

Løypevaktar

Harry Daae
Marte H. Eriksrud
Bjørn Nordvang
Anne Merethe Reknes
Kolbjørn Reknes
Arne Andreas Riisnes
 

 

Trimkarusellen 13. februar 2019
Resultat alle klasser.

RESULTAT ETTER 1. RUNDE AV TRIMKARUSELLEN

Onsdag 13. februar 2019

Kort løype (ca. 2,0 km) – 1.-4. klasse

Håvard Halland

12.35

Emil André Haveland Molland

13.08

Tiril Matre

15.16

Oskar Andreas Haveland Molland

17.19

Henrik Hindenes

17.20

Marcus Molland Ynnesdal

18.04

Nora Kristine Reknes Larsen

18.06

Leah Halland

18.41

Ole Martin Haveland Molland

20.01

Olve Oppedal

20.15

Thea Birkeland-Soma

20.22

Melina Matre

23.30

Iben Birkeland-Soma

23.50

Lang løype (ca 3,2 km) – frå 5. klasse og oppover

Kaspar Andreas Reknes Larsen

20.16

Olai Haveland Molland

20.24

Hanne Marit Neverdal

20.26

Deltakarar på turløypa

 

Emil August Reknes Larsen
Mie Halland
Roger Halland
Hanne Sofie Halland
Hege Oppedal
Arve Oppedal
Linn Nesbø
Lars Helge Nesbø Birkeland
Hanne Birkeland-Soma
Elena Birkeland-Soma
Laila Ljøen Reknes
Merete Haveland
Oda Helene Haveland Molland
Olvar Haveland Molland
Ask Eriksrud Risnes
Marte H. Eriksrud
Wibeke Nilsen
Torleif Matre
Frank Tore Molland
Solveig Haveland
Marlene Haveland Molland
Jon Helge Haveland Molland
Ingve Ynnesdal
Siv Annie Aasen
Martine Aasen Børnes
Linnea Aasen Børnes

 

 

RISNES IDRETTSLAG
5986 HOSTELAND

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift